Partnerský klub Nadační fond President Cup
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Generali Česká Cup: Uvolnění vstupenek pro permanentkáře

10.08.2020 · Klub
Tři vlny emailů a bezmála tisícovka oslovených permanentkářů. Přesto zůstala řada vstupenek nevyužita. HC Oceláři Třinec proto dávají k dispozici lístky permanentkářům, kteří již byli osloveni na utkání s Přerovem nebo zatím nevyužili možnost získat vstupenku na střetnutí se Zlínem.

Vstupenku na zápas získáte kliknutím na tento odkaz

Aplikace po vás bude požadovat vyplnění šestimístného autorizačního kódu, který najdete pod QR kódem na zadní straně vaší permanentky. Následně se zobrazí hlediště s aktuálním stavem volných míst, ze kterých si můžete vybrat konkrétní sedačku. Po potvrzení vám do emailu přijde platná vstupenka na úterní utkání. V případě, že máte v držení více permanentek, postup opakujte.

U vchodu bude potřeba se vstupenkou prokázat, a to buď v tištěné podobě nebo v mobilním telefonu. Informace budou vyznačeny na vstupence. Návštěvník je povinen se danými pokyny řídit.

Upozorňujeme, že na utkání je platná pouze vstupenka.

Dnes v 12:00 | Jun.
HC Oceláři Třinec