Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Loučení hvězd
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Týmové fotografie

Sezona 2022/2023

Junioři

Horní řada zleva: Tomáš Šilar, Oskar Haas, Petr Ullrych, Jonáš Jobánek, Ondřej Šotkovský, Jan Moškoř, Patrik Volas, Miroslav Holinka, Aleš Zielinski, Adam Cedzo, Rudolf Tluszczik - kustod

Střední řada zleva: Jozef Lucák – trenér brankářů, Michal Papaj – trenér dovedností, Robin Gerych, Filip Tomiczek, Dominik Buják, Matěj Kozlík, Michal Pospíšil, Petr Andrle, Adam Kremnický, Denis Kyselý, Ondřej Hykl, Jakub Lipka, Martin Kiedroň – fyzioterapeut, Stanislav Synčák – kondiční trenér

Dolní řada zleva: Jakub Klimek, Jan Bartoš, Tadeáš Hlávka, Patrik Šutý, Jiří Juřík – asistent trenéra, Antonín Kareš, René Mucha – hlavní trenér, Filip Hrůzek, Martin Pánek, Vojtěch Spěváček, Jakub Král

Dorost

Horní řada zleva: Jan Ostřížek, Matěj Weiss, Vladimír Dravecký, Andrej Hebar, Dominick Byrtus, Štěpán Urbánek, Vít Hladonik

Střední řada zleva: Pavel Benek – vedoucí mužstva, Marcel Mikula, Tobias Sajdok, Robin Švančara, Marek Ćmiel, Radim Mrtka, Vojtěch Granečný, Adam Solowski, Michal Rybnikár, Jan Dršata – trenér brankářů

Dolní řada zleva: Denis Heczko, Šimon Pohludka, Marek Malík – hlavní trenér, David Blaha, Jakub Milota, Petr Sikora, Aleš Mach – asistent trenéra, David Holub, David Skácel

9. třída

Horní řada zleva: Michal Papaj – trenér dovedností, Boleslav Barteczek - vedoucí mužstva, Dominik Řípa, Tomáš Pánek, Oliver Andrle, Martin Sikora, Dominik Barteczek, Jakub Blahuta, Vojtěch Kaleta, Přemysl Trnka, Jan Hrček, Matouš Vrubel, Ondřej Czylok, Jiří Gerlich, Iveta Wojnarová - kondiční trenérka, Jozef Lucák - trenér brankářů

Dolní řada zleva:

Denis Čelko, Jonáš Kopačka, Filip Morcinek, Michal Lazovský, Robert Jaglář - asistent trenéra, Petr Niemczyk, David Všetečka – hlavní trenér, Josef Juřík, Sebastián Taliga, Jakub Marek, Matěj Javorek

8. třída

Horní řada zleva: Martin Kytka, Ondřej Szturcek, Jan Giercuszkiewicz, Maxmilián Niemczyk, Adam Fizek, Szymon Niedoba, Karolína Bojdová, Sebastian Barteczek, Matyáš Dudek, Štěpán Lenczowski, Iveta Wojnarová – kondiční trenérka

Dolní řada zleva: Alex Bartoš, Vladan Bojda – asistent trenéra, Marek Sedláček, Šimon Cymorek, Jakub Polášek, Vojtěch Trnka – hlavní trenér, Matyáš Hrankay

7. třída


6. třída

5. třída

4. třída

3. třída

2. třída