Nábor mladých hokejistů

Nábor mladých Ocelářů

Hokejový klub HC Oceláři Třinec hledá chlapce i dívky do přípravky - ročníky 2016 a mladší.

Nebojte se přivést své dítě k nám. Nevadí, že neumí bruslit. Pod vedením profesionálních trenérů jej základy bruslení naučíme.

Děti získají mnoho nových kamarádů a zážitků.

Staň se Ocelářem. Nepropásni šanci stát se třineckým hokejistou!

KDY MOHU PŘIJÍT?

Tréninky nejmenších hokejistů probíhají v Mini WERK ARENĚ každou sobotu a neděli v ranních hodinách. Rozpis tréninků najdete ZDE.

CO POTŘEBUJI?

Na první trénink je třeba přilbu (stačí lyžařská, na kolo), teplé oblečení a zimní rukavice. Brusle zapůjčíme. Jakmile dítě zvládne bruslení, bude mu zapůjčena kompletní hokejová výstroj.

PRO KOHO JE PŘÍPRAVKA?

Přípravka je pro děti od 4 let.

ORGANIZACE TRÉNINKŮ

Děti se převlékají v šatně. Na ledě jsou děti rozděleny dle věku a výkonnosti. Trénink trvá přibližně 1 hodinu. Každá skupinka má svého trenéra, který se ji věnuje po celou dobu na ledě.

DŮLEŽITÉ!

Nikdo z trenérů nepředpokládá, že do přípravky nastoupí perfektní bruslař. Hokejová přípravka je od toho, abychom děti naučili prvním krůčkům na ledě a postupně zvládli bruslařské dovednosti.

Neváhejte a přijďte mezi Oceláře.

INFORMACE:

Hlavní trenér přípravky: