Ocelářská aplikace

Buďte blíž svému oblíbenému klubu! Řeč je o mobilní aplikaci HC Oceláři Třinec, jejíž zásluhou budete moci chodit na hokej pouze se svým mobilním telefonem anebo na dálku - snadno a rychle - můžete půjčit svou permanentku kamarádovi, pokud se nebudete moci zúčastnit zápasu, anebo ji můžete uvolnit na konkrétní utkání rovnou do prodeje.

Aplikace HC Oceláři Třinec je zdarma! Stáhnout si ji můžete na Google Play (pro telefony využívající operační systém Android) anebo přes App Store (v případě telefonů využívajících operační systém iOS).

Po stažení je nutné provést registraci, tedy zadat vaši emailovou adresu a vytvořit heslo pro vstup do aplikace. Následně vám přijde do uvedené emailové schránky aktivační email, který jedním kliknutím potvrdíte. V této chvíli už zbývá jen jediný krok od okamžiku, abyste mohli přijít na hokej pouze se svým mobilem. A sice spárovat svou permanentku s mobilní aplikací. Je to jednoduché. Na pokladnách WERK ARENY si v den domácích extraligových utkání Ocelářů vyzvedněte vytištěný unikátní QR kód, který si načtěte skrz aplikaci do Vašeho mobilního telefonu. Následně při vstupu do haly už stačí pouze ukázat nahranou permanentku v aplikaci.

Pro uživatele mobilní aplikace, kteří chtějí využívat při vstupu do WERK ARENY svůj QR kód načtený v mobilní aplikaci, jsou určeny tyto vchody:

Co umí mobilní aplikace HC Oceláři Třinec?

První verze klubové aplikace má tři sekce: aktuality, permanentka, vstupenky.

Aktuality – v této sekci najdete články převzaté z klubového webu.

Permanentka – Nemůžete se některého zápasu zúčastnit? Pošlete elektronicky svou permanentku kamarádovi, který půjde na hokej místo Vás! Funguje to jednoduše, stačí pár kliků. V sekci „Permanentka“ označte utkání, na které nemůžete přijít, zadejte mailovou adresu svého kamaráda a klikněte na „odeslat“. Vám se permanentka na vybrané střetnutí zablokuje a kamarádovi na zadanou mailovou adresu přijde elektronická vstupenka. Pro vstup do haly pak stačí vašemu kamarádovi, když jedinečný QR kód obdržený v mailu ukáže ostraze WERK ARENY skrze svůj telefon anebo ve vytištěné, tedy fyzické formě.

Nemůžete se některého zápasu zúčastnit a nemáte komu půjčit svou permanentku? Nevadí! Vaše sedadlo, to platí i v případě stání, můžete poskytnout do volného prodeje. Pokud se vstupenka uvolněná do prodeje skutečně prodá, tak příslušná částka bude majiteli permanentky připsána automaticky tři hodiny po skončení konkrétního zápasu při koupi dalších vstupenek, příp. permanentky na novou sezonu.

Vstupenky – Skrze mobilní aplikaci HC Oceláři Třinec si můžete naprosto jednoduše také pořídit vstupenky na hokej. V sekci vstupenky si vyberte zápas, na který chcete vyrazit. Po rozkliknutí konkrétního utkání vám aplikace okamžitě zobrazí všechna volná místa v jednotlivých sektorech. Chcete vyrazit na hokej s partou přátel a sdílet společné zážitky? Systém automaticky a intuitivně nabídne uživatelům místa co možná nejblíže vedle sebe!

Jak vstupenky zaplatit Vstupenky uhradíte z předem nabitého kreditu (1 kredit = 1 Kč). Peněžní kredit se dobíjí skrze platební bránu v prostředí mobilní aplikace. Systém je stejný, jako když nakupujete přes internet (platba platební kartou, bankovním převodem, anebo GoPay účtem).

V budoucnu počítáme s rozšířením funkcí a o všech novinkách vás budeme včas informovat.