Vstupenky

Vstupenky na úvodní dva zápasy čtvrtfinále jsou aktuálně vyprodané, nicméně doporučujeme prodejní stránku sledovat dál. V průběhu pátku a soboty se tam ještě mohou objevit lístky z nevyzvednutých technických blokací

Vstupenku zakoupíte kliknutím na TENTO ODKAZ!

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE KE VSTUPNÉMU:

APLIKACE HC OCELÁŘI TŘINEC A UVOLNĚNÍ PERMICE:

Připomínáme, že majitelé permanentních vstupenek mají prostřednictvím aplikace HC Oceláři Třinec (dostupná pro zařízení iOS a Android) i možnost uvolnit své místo do volného prodeje na zápasy, které nemohou navštívit, a pomoct tak zaplnit WERK ARENU.

Fanoušci, kteří svou permici na vybraný zápas nejpozději dvě hodiny před začátkem zápasu uvolní a vstupenka na jejich místo se v následném volném prodeji také skutečně prodá, získají odměnu ve formě kreditů (100 kreditů za uvolněné místo na stání a 150 kreditů za uvolněné místo k sezení), kterou mohou následně uplatnit jako slevu při nákupu příští permanentky nebo vstupenky.

Součástí aplikace HC Oceláři Třinec je také funkce "Poslat permanentku kamarádovi," prostřednictvím ní můžete své místo v hale na vybraný zápas zapůjčit svému kamarádovi. Stačí zadat jeho e-mail a my mu na něj pošleme vstupenku na vaše místo zdarma.

Více informací o tom, jak můžete své místo v hale uvolnit do volného prodeje, si můžete přečíst ZDE.

Nejčastější otázky ohledně vstupenek a mobilní aplikace