Loučení Hvězd

Polda, Áda, Krajda a Hamas a další celá řada hokejových osobností. Oceláři Třinec chystají na pátek 11. listopadu (17:00) velkou rozlučku se čtveřicí třineckých hvězd uplynulých sezón. Těšte se na velké LOUČENÍ HVĚZD!

Souboj čtyř hokejových hvězd posledního desetiletí, kteří svou kariéru spojili s Oceláři. Jiří Polanský s Martinem Adamským, třinecká dvojčata, v čele jednoho týmu hokejových osobností. A proti nim se svým výběrem věčně dobře naladěný Peter Hamerlík a Lukáš Krajíček.

Vedle exhibičního zápasu se mohou fanoušci těšit na bohatý doprovodný program včetně autogramiády nebo hokejové tomboly. Více podrobností včetně hokejových tváří, které se objeví v jednom ze dvou výběrů, budeme postupně zveřejňovat.

Vstupenky

Vstupné na exhibiční utkání je symbolických 133 korun, tedy součet čísel dresů, se kterými čtveřice nastupovala za Oceláře: Peter Hamerlík #2, Lukáš Krajíček #25, Jiří Polanský #23 a Martin Adamský #83. Majitelé permanentek na sezonu 2022/23 mají bezplatný vstup (po příchodu mohou přispět libovolnou částku na NF OCELÁŘI), pokud si do 7. listopadu do 10:00 rezervují své místo v hledišti. Bez včasné rezervace nárok na místo zaniká.

VSTUPENKY NA UTKÁNÍ POŘÍDÍTE ZDE

Vstupenky na zápas budou mít permanentkáři možnost vyzvednout primárně online. Případně na domácích zápasech Ocelářů na služební pokladně.

Jak získat vstupenku jako permanentkář

Majitelé permanentních vstupenek na sezonu 2022/23 mají vstup zdarma, musí si ale unikátní vstupenku na zápas sami vyzvednout.

Vyzvednout vstupenku na zápas na své rezervované místo si mohou nejpozději do 7. listopadu, a to v den domácích zápasů Ocelářů na služební pokladně osobně. A nebo také jednoduše on-line už nyní.

V on-line ticketingovém systému třineckých Ocelářů zvolte položku ODEMKNOUT ZÁPAS a zadejte číslo, které je vytištěné na vaší permanentní vstupence. Následně už postupujte jako při nákupu normální vstupenky, vyplňte své údaje a e-mailovou adresu, na kterou vaše vstupenka na LOUČENÍ HVĚZD vzápětí dorazí.

ZÍSKÁNÍ MÍSTA NA UTKÁNÍ ZDE

Výtěžek z celé akce poputuje na NADAČNÍ FOND OCELÁŘI, který strategicky pomáhá v rozvoji třineckého mládežnického hokeje a aktivně podporuje charitativní projekty v regionu.

Speciální dresy

Design dresů kombinuje prvky starého i nového loga klubu tak, aby věrně zachytil úspěšné éry, kdy všichni čtyři bývalí vynikající hokejisté a reprezentanti za Oceláře váleli. Koupit si tyto dresy můžete už nyní i vy, výtěžek z jejich prodeje Fanshop HC Oceláři Třinec věnuje Nadačnímu fondu OCELÁŘI.

NADAČNÍ FOND OCELÁŘI svými prostředky strategicky pomáhá v rozvoji třineckého mládežnického hokeje a aktivně podporuje charitativní projekty v regionu.

DRESY K EXHIBIČNÍMU ZÁPASU NAJDETE ZDE.