Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Roman: Musíme zjednodušit hru a být důraznější

27.01.2023 · Adam Sušovský
Ani v Karlových Varech to nevyšlo, třinečtí Oceláři pokračují v sérii porážek. Na ledě nejvzdálenějšího soupeře trefili dvakrát brankovou konstrukci a prohráli 1:4. "Hlavně nepanikařit, musíme hru zjednodušit a být důraznější. Zlomíme to," věří útočník Miloš Roman.

Pořád dokola to samé. Ocelářům se ztratila pohoda z hokejek, útoku se nedaří. A bez vstřelených gólů se nedá vyhrávat. 

Třinec i kvůli špatné koncovce prohrál také na ledě Karlových Varů, kde v závěrečné třetině sice Oceláři vstřelili kontaktní branku a zdálo se, že mají energii zápas překlopit na svou stranu, smolná situace ve vlastním brankovišti a následný nešťastný faul při hře bez brankáře jim ale vzal veškeré naděje. Energie vyhrála 4:1, Oceláři píší pátou prohru v řadě. 

"Musíme věřit, že to zlomíme a jít tomu naproti," řekl po utkání útočník Miloš Roman.

"Musíme naší hru zjednodušit, být důraznější, tlačit se do branky," pokračoval slovenský reprezentant. "Jen tak můžeme najít cestu k vítězství. Jsou zápasy, kdy vám to nejde, nepadá vám to tam tak, jako nyní nám. A když to nejde, je třeba věřit a dělat správná rozhodnutí," přemýšlel Roman. 

"Vidíme, že špinavé góly v závěru sezony rozhodují zápasy. Málokdy padají góly po hezkých akcích, zvlášť když to týmu nelepí. Jen takhle to můžeme zlomit, jen nesmíme panikařit," uzavřel krátký rozhovor s novináři v Karlových Varech Roman.

×
Odehrané v 14:00 | Jun.
HC Oceláři Třinec
HC Dukla Jihlava