Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
MISTR 2023/2024
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Dračí podcast: Nádherný příběh třineckých juniorů

22.04.2024 · Adam Sušovský
Poslechněte si nový díl Dračího podcastu. Probrali jsme v něm první čtyři zápasy finálové série s Pardubicemi a pozvali zlatého hosta: Čerstvého juniorského mistra extraligy Vojtěcha Spěváčka.

Týdny a měsíce dlouhých bojů, odříkání, nádherných emocí i zklamání... 

To je hokejová sezona v kostce, ta aktuální míří do drtivého finiše. Je před námi poslední hokejový týden, nejpozději o víkendu budeme znát nového českého šampiona. 

Kdo to bude? 

Těžko říct. Vyhrocená série mezi Oceláři a Pardubicemi je po dvou sadách srovnaná, za stavu 2:2 se vrací do Pardubic. 

Jedno je ale jisté: Třinec se jen tak nevzdá. Oceláři to mají ve svém DNA, dokázali to letos už tolikrát. A to nejen v - historickým pohledem - ztracené semifinálové sérii se Spartou. Dokázali to i třinečtí mladíci. V neděli si juniorští mistři vysloužili velký aplaus WERK ARENY a právě jeden z nich byl i hostem nového dílu Dračího podcastu. 

O obrovských obratech, touze hrát za každou cenu i navzdory vážným zraněním, se rozvyprávěl Vojtěch Spěváček. Osmnáctiletý talent, který už letos nakoukl také do kabiny A týmu a zahrál si pár extraligových duelů. A taky borec, který play off juniorky dohrál se zraněným kolenem a ramenem, navzdory prvním odhadům lékařů. 

Až si tenhle rozhovor poslechnete, pochopíte, že se junioři Třince po nezapomenutelném obratu stali mistry České republiky právem. Nový díl podcastu je už nyní k poslechu zde v těle článku i na všech oblíbených podcastových platformách.

A nezapomeňte: Ve středu se v Třinci fandí také ve WERK ARENĚ, kde se bude jeden z nejdůležitějších zápasů sezony promítat na kostce!

HC Oceláři Třinec · Dračí podcast 2024 - 6. díl: Vojtěch Spěváček