Oceláři ve čtvrtfinále narazí na Motor České Budějovice

09.03.2024 · Adam Sušovský
Oceláři už znají prvního soupeře v play off. Ve čtvrtfinále narazí na Motor České Budějovice, série se šestým týmem po základní části odstartuje v neděli v Třinci, předprodej vstupenek odstartoval. Oba týmy proti sobě ve vyřazovací části stojí poprvé v historii.

Bez ohledu na další výsledky probíhajícího play off už Oceláři znají svého soupeře pro čtvrtfinále.

Prvním soupeřem obhájců posledních čtyř titulů je Motor České Budějovice. Jihočeši - šestý tým po základní části - si postup z předkola zajistili v nejkratší možné době, Karlovy Vary vyřadili ve třech zápasech a před startem série v Třinci je čeká více než týden dlouhý odpočinek.

Čtvrtfinále odstartuje ve WERK ARENĚ prvním zápasem v neděli 17. března v 15:00 v přímém přenosu ČT Sport. O den později, v pondělí 18. března se v Třinci hraje druhý zápas série, jeho buly je stanoveno na tradničních 17:00 a přímým přenosem tento duel odvysílá O2 TV Sport.

Odvety se v Českých Budějovicích hrají ve čtvrtek a v pátek 21., respektive 22. března. Známy jsou také termíny případných dalších zápasů série. Pátý duel by se hrál v Třinci v neděli 24. března, šestý zápas v Českých Budějovicích v úterý 26. března a případný rozhodující sedmý zápas zase v Třinci, a to ve čtvrtek 28. března.

Oceláři mají po základní části s Českými Budějovicemi kladnou bilanci zápasů (3:1), dva z nich ale vyhráli až v nastavení nebo nájezdech. Z historického pohledu Motor rozhodně není ideálním soupeřem. Ze čtrnácti současných týmů hrajících nejvyšší soutěž jsou České Budějovice jediné, se kterými Třinec nemá pozitivní historickou bilanci.

V play off Oceláři za svou takřka třicetiletou historii v nejvyšší české soutěže narazí na Motor vůbec poprvé.

Předprodej vstupenek na úvodní dva domácí zápasy odstartoval už ve středu, aktuálně jsou všechny místa v hale vyprodána. Pokud ještě vstupenku na Oceláře nemáte, sledujte dál rezervační systém. V něm se totiž ještě mohou objevit uvolněné permanentky i povinné technické rezervace.

Vstupenky on-line ZDE!