Informace ke vstupenkám na KAUFLAND WINTER GAMES

07.12.2022 · Klub
Vstupenky na KAUFLAND WINTER GAMES v Bratislavě jdou do prodeje ve čtvrtek 8. prosince. Právě od čtvrtka 8. prosince do 18. prosince mají permanentkáři Ocelářů možnost získat bezplatně místo v hledišti Tehelného pole. Přinášíme přehledné informace k lístkům na KAUFLAND WINTER GAMES.

V článku najdete informace:

Prodej vstupenek

Prodej vstupenek začne přes server Ticketportal ve čtvrtek 8. prosince ve 14:00. Vstupenky je možné získat už od 14 eur. Organizátoři akce apelují na fanoušky Ocelářů, aby si místa vybírali v sektorech určených třineckým příznivcům.

VSTUPENKY POŘIZUJTE ZDE

Informace pro permanentkáře (místa a doprava)

Celkem 10 dní mají permanentkáři Ocelářů na to, aby proměnili svou permanentku na vstupenku na utkání Ocelářů v rámci KAUFLAND WINTER GAMES (13. ledna 2023 od 18:30, Tehelné pole). Pořadatelé akce se zavázali zajistit permanentkářům Ocelářů dopravu v den utkání z Třince do Bratislavy a zpět. Předkupní právo na vstupenku i voucher na dopravu lze získat do 18. prosince  do 14:00 na serveru Ticketportal. Kapacita dopravy je omezena!

PERMANENTKY UPLATNÍTE ZDE

Ocelářům jsou vyhrazeny následující sektory: B 208, B 207, B 206, B 205, B 108, B 107, B 106 , B 105. Předkupní právo na své místo proto uplatněte v těchto sektorech. Pro členy FANKLUBU jsou vyhrazeny sektory D 103 a D 104.

1. Klikněte na odkaz k předkupnímu právu nebo na odkaz k dopravě.
  2.
  3. Vyskočí vám hlášení o nutnosti přihlášení. Pokud nejste doposud registrováni na Ticketportal.sk, vytvořte si registraci.

4. Po registraci vás prodejní systém vyzve k vložení kódu. Šestimístné číslo naleznete na zadní straně vaší permanentky.
  5. Po zadání kódu se vám otevře hlediště Národního fotbalového stadionu na Tehelném poli. Pro Oceláře vyhradili organizátoři následující sektory: B 208, B 207, B 206, B 205, B 108, B 107, B 106 , B 105. Fanklub je pak umístěn v sektorech D 103 a D 104. Své místo vybírejte pečlivě!
  6. Po vybrání místa v hodnotě 0 eur pokračujte dokončením nákupu. Pozor! Společnost Ticketportal.sk si účtuje archivační poplatek 0,18 eur za každou vstupenku.

Doprava

Organizátoři KAUFLAND WINTER GAMES se zavázali zajistit přepravu pro permanentkáře Ocelářů v den utkání tam i zpět. Na závaznou objednávku dopravy máte 10 dní (od 8. do 18. prosince 2022). Objednávka funguje stejně jako uplatnění předkupního práva. Bližší informace o organizované dopravě do Bratislavy a zpět přineseme v samostatném článku.

DOPRAVU ZÍSKÁTE ZDE

Jak si závazně objednat dopravu

1. Klikněte na odkaz k dopravě.
  2. Vyskočí vám hlášení o nutnosti přihlášení. Pokud nejste dosud registrováni na Ticketportal.sk, vytvořte si registraci.
  3. Po registraci vás prodejní systém vyzve k vložení kódu. Šestimístné číslo naleznete na zadní straně vaší permanentky
  4. Po zadání kódu se vám zobrazí číselná řada, ze které vyberete závazně své místo.
  5. Po vybrání místa v hodnotě 0 eur pokračujte dokončením nákupu. Pozor! Společnost Ticketportal.sk si účtuje archivační poplatek 0,18 eur za každou vstupenku.

Kompenzace za neúčast

Každý permanentkář, který si v 10denní lhůtě NEvyzvedne lístek na KWG, má nárok na kompenzaci v podobě slevy na nákup permanentky na sezonu 2023/24.  Výše slevy se odvíjí od sektoru, do kterého má zakoupenou permanentku na letošní ročník.

Distributorem vstupenek na KAUFLAND WINTER GAMES je společnost Ticketportal. V případě potíží se obraťte na helpdesk společnosti. Kontaktní informace najdete zde.  HC Oceláři Třinec nejsou organizátorem KAUFLAND WINTER GAMES.