Hokejka TV pro permanentkáře až do konce října zdarma!

25.09.2020 · Klub
Permanentkáři o hokej nepřijdou. Hokejoví fanoušci s dlouhodobou vstupenkou na sezonu totiž mají možnost bezplatného sledování TELH na Hokejka TV.

Jak postupovat pro aktivaci svého členství na Hokejka TV.

1. Musíte být vlastníkem permanentní vstupenky HC Oceláři Třinec na sezonu 2020/2021.
  2. Přihlásíte se na www.hokejkatv.cz do svého účtu. Pokud jej nemáte, musíte se nejprve registrovat a registraci potvrdit.
  3. V MENU na levé straně jděte do sekce „Placený obsah“.
  4. Vyberte si členství s názvem „KLUB TELH“ a klikněte na „Objednat“.
  5. Do pole „Zadej slevový kód“ zadejte kód, který získáte od klubu.
  6. Kód potvrďte kliknutím na „Použít kód“.
  7. Dokončete proces kliknutím na „Objednat předplatné“.
  8. Nyní už můžete sledovat streamy z TELH na HokejkaTV.cz – najdete je v MENU v sekci Tipsport extraliga / TELH živě

Upozornění! I v tomto členství platí, že na Hokejka TV nemůže vysílat exkluzivně vybraná utkání O2 TV Sport.

V případě problémů s registrací můžete kontaktovat podporu HokejkaTV.cz na mailu podpora@hokejka.cz.

Jak se dostanete ke slevovému kódu?

Stačí otočit vaší permanentku. Na zadní straně najdete pod QR kódem šest číslic. V případě, že máte pouze pětimístný kód, na začátek vložte 0. Do pole slevový kód na stránkách Hokejky pak vložíte kód ve tvaru HCOXXXXXX*.

*XXXXXX zastupuje šestimístný kód vaší permanentky

Může se předávat slevový kód dál?

Důrazně doporučujeme nepředávat. Každý slevový kód lze použít jen jednou. Pokud ho tedy někdo zadá před vámi, už nepůjde uplatnit. Co se týče přihlášení a sledování přenosů, můžete se přihlásit a sledovat přenosy v jeden čas pouze na jednom zařízení.

Co když nemáte permanentní vstupenku

Stále můžete na HokejkaTV.cz sledovat streamy vašeho klubu, navíc jej tím i podpořit. K dispozici jsou dva druhy předplatného: denní za 99 korun a týdenní za 249. Po uhrazení této částky jdou všechny peníze po odečtení DPH a povinných bankovních poplatků přímo klubům.