Dračí podcast: Otevřený rozhovor s Jakubem Jeřábkem

18.03.2024 · Redakce
Se startem play off nechybí ani start nové série Dračího podcastu: Prvním hostem je obránce Jakub Jeřábek, který se zotavuje z vážného zranění. Nejen o něm promluvil v prvním a jediném rozhovoru. Poslechnout si ho můžete už nyní na všech podcastových platformách.

Upřímný, otevřený a jediný rozhovor, který k těžkému zranění Jakub Jeřábek poskytl. Dvacet minut si z nemocničního lůžka třineckého chirurgického oddělení povídal se zaměstnanci třineckého klubu Adamem Sušovským a Ondrou Kuchařem.

Nejdůležitější otázka? Jak se více než dva týdny po dvojité otevřené fraktuře nohy Keba má. "Posledních pár dnů už je to lepší. První dny byly těžké, ubíjející. Stav byl stejný, nic moc se neměnilo. Teď už to vypadá líp, všechno jde dobrou cestou. Každým dnem je to lepší," začal Kuba Jeřábek pozitivními slovy.

Dojem, který si z obsáhlého rozhovoru odnesete, je veskrze pozitivní. Právě taková je totiž přirozená nátura Keby. "Hodně mi pomohli lidi kolem mě. Dostal jsem spoustu hezkých zpráv, od různých lidí přišlo spoustu podpory, za kterou všem opravdu děkuju."

Prakticky denně se u něj střídají spoluhráči. "Kluci za mnou chodili od prvního dne. Donutili mě myšlenky hodit jinam, být pozitivní. Některým klukům od nás se stalo něco podobného, takže mi hned dávali svoje rady a zkušenosti," popisuje Jeřábek.

Zatím stále zůstává v nemocnici. Na dálku však parťákům drží v play off palce. "Ještě jednou moc všem děkuju za podporu. Teď je ale opravdu na čase ji veškerou nasměřovat a předat klukům na ledě!"

Exkluzivní rozhovor s Jakubem Jeřábkem je součástí pilotního dílu třetí série Dračího podcastu, kterým vás budou ze studia rádia Čas Rock stejně jako v miulých sezonách doprovázet Hanka Outratová a Adam Sušovský. Proberou spolu aktuální dění ve WERK ARENĚ a budou zpovídat zajímavé hosty, a to vždy po dvojici odehraných zápasů. První díl si můžete poslechnout už nyní zde v těle článku a také na všech dostupných podcastových platformách.

HC Oceláři Třinec · Dračí podcast 2024 - 1. díl: Jakub Jeřábek