Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Daňo, Roman, Hrehorčák a Adámek prodloužili smlouvu s Oceláři

09.05.2022 · Tisková zpráva
Slovenské trio Marko Daňo, Miloš Roman a Patrik Hrehorčák bude i v příští sezoně oblékat dres Ocelářů, smlouvu s extraligovými šampiony prodloužil také třineckých odchovanec Marian Adámek.

Klub HC Oceláři Třinec na dnešním tiskovém setkání oznámil jména nových trenérů i posil a zároveň potvrdil pokračování čtyř hráčů, kteří s klubem prodloužili své smlouvy.

V Třinci tak bude i nadále působit útočník Marko Daňo. Slovenský reprezentant se k týmu připojil loni v září jako last minute posila před mistrovskou sezonou. V ní zasáhl do celkem 46 zápasů v základní části a play off, konto soupěřů zatížil 15 brankami a 6 asistencemi. Kromě mistrovského titulu oslavil v únoru také bronzovou medaili z olympijských her v Pekingu. 

Slovenskou enklávu v mistrovském týmu bude spolu s ním i nadále tvořit Patrik Hrehorčák, který se těší na svou již sedmou sezonu v třinecké organizaci. S Oceláři navíc prodloužil smlouvu také i další slovenský reprezentant Miloš Roman, který se nyní připravuje na mistrovství světa ve finském Tampere a Helsinkách.

Na dalším působení se s Oceláři dohodl také odchovanec klubu Marian Adámek.

Aktuální kádr HC Oceláři Třinec pro sezonu 2022/23:

Brankáři: Marek Mazanec, Ondřej Kacetl, Lukáš Daneček.

Obránci: Milan Doudera, Martin Martinčin, Jan Jaroměřský, Marian Adámek, Jan Zahradníček, Marek Ročák, Kārlis Čukste.

Útočníci: Petr Vrána, Marko Daňo, Martin Růžička, Andrej Nestrašil, Tomáš Marcinko, Martin Bakoš, Erik Hrňa, Daniel Kurovský, Aron Chmielewski, Patrik Hrehorčák, Miloš Roman, Vladimír Svačina, Alan Lyszczarczyk, Vladimír Dravecký, Daniel Voženílek.