Oceláři si místo perníku urvali jeden bod

03.10.2009 · Růžena Raszková
V dnešním utkání mladí Oceláři zamířili na horký pardubický led. Svěřenci Jiřího Juříka dokázali urvat Pardubicím jeden bod, když prohráli až v prodloužení 3:2. Pardubice vedou po 1. části základního kola tabulku Noen extraligy juniorů, ani jednou ještě neprohrály. Mladí perníkáři nastříleli zatím 49 branek a jen 24 jich obdrželi. Třinci se vedlo o něco hůře. Šestkrát dokázali zvítězit a čtyřikrát prohrát, z toho v prodloužení právě dnes. Celkem soupeřům nasázeli třinečtí junioři 34 branek, v síti Bošky a Raszky skončilo 26 puků. Po prvním kole základní části je Třinec na 4. místě za Zlínem a Znojmem.
11.kolo, sobota 3.10.2009
Pardubice
3:2p
Duhová aréna
Třetiny: 0:1, 2:1, 0:0 – 1:0  Branky a nahrávky: 28:03 Buchtele (Veselý, Zdráhal), 34:21 Drtina (Buchtele, Kaut), 62:44 Kapec (Buchtele, Zdráhal) – 11:26 Toman M.(Rufer, Mičulka), 22:02 Palička (Chvostek). Rozhodčí: Úlehla – Čížek, T. Prchal. Vyloučení: 13:14. Využití: 3:0. Diváci: 60. Střely na branku: 32:32. Průběh utkání: 0:2, 3:2.
Landsman – Zdráhal, Drtina, Krejnus, Vondráček, Lenoch, Havlík, Poskočil – Stoklasa, Půhoný, Kousal, Veselý, J. Moučka, Kaut, Buchtele, Čapek, Pilař, Hemský, Kapec.
Raszka – Pavlík, Gottwald, Rajnoch, Chvostek, Kaďorek, Špaček, Toman – Hegyi, Mičulka, Potoček, Böhm, Rufer, Marosz, Měrka, Martyčák, Rapáč, Toman, Bajtek, Palička.