Mladší dorost deklasoval Šumperk 7:1

08.03.2010 · Růžena Raszková
Ve 34. kole zajížděli mladší dorostenci do Šumperka. Již v od začátku utkání bylo zřejmé, že si mladí Oceláři odvezou domů všechny body, když se hned v první minutě do šumperské branky trefili Dérkowski s Oherou. Během zápasu přidali třinečtí dorostenci ještě pět branek. Jedinou branku Šumperka vsítil Tomáš Langr.
34.kolo, neděle 7.3.2010
Šumperk
1:7
Třetiny: 1:4, 0:2, 0:1  Branky a nahrávky: 9. Langr (Kobza) - 1. Ohera (Samek), 1. Dérkowski, 8. Matěj (Malyjurek), 14. Ohera (Kofroň, Samek), 22. Dérkowski (Kofroň), 29. Samek (Ohera), 48. Školoud (Dérkowski). Vyloučení: 6:7. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 24:50. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:7.
Řoudl ( od 9. min Macek) - Weindlich, Skála, Mikuláš, Mikliš, Paksi, Nemeškal - Kužílek, Langr, Dočekal, Strýček, Ondrášek, Zindulka, Kobza, Holický, Sabanějev, Zouhar, Skopal
Cieslar (od 45. min Badura) - Jancz, Pisarik, Mitrenga, Kluz, Brél, Běhal, Kocyan - Filipek, Ohera, Christov, Kovařčík, Dérkowski, Kofroň, Ohera, Samek Školoud, Malyjurek, Matěj.