Panteři si na Oceláře nepřišli

21.02.2010 · Růžena Raszková
V regionálním derby se na domácím ledě utkali mladší dorostenci se stějně starými hráči z nedalekého Havířova. Již na začátku třetí třetiny se zdálo, že o výsledku dnešního zápasu je rozhodnuto. Panteři však vytasili drápky a ve 48. minutě snížili na 3:1. V závěrečné power - play dokázali hosté přidat ještě jednu branku, ale do prodloužení se jim zápas dostat nepodařilo. V dnešním utkání zazářil Adam Kofroň, který vsítil dvě branky a na třetí přihrál.
31.kolo, neděle 21.2.2010
Havířov
3:2
Třetiny: 1:0, 1:0, 1:2  Branky a nahrávky: 7. Kofroň (Školoud, Běhal), 25. Kofroň, 41. Cienciala D. (Pisarik, Kofroň) - 48. Křibík (Vyčesaný,), 60. Gráca (Jonáš, Křibík). Vyloučení: 5:2 Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Střely na branku: 38:25. Průběh utkání: 3:0, 3:2.
Dohnal - Jancz, Pisarik, Mitrenga, Kluz, Brél, Běhal, Valíček - Malyjurek, Filipek, Ohera, Cienciala, Kovařčík, Dérkowski, Kofroň, Samek, Školoud, Eichner, Matěj.
Tomšů - Kalus, Bureš, Jakoš, Kooš, Regoš, Jonáš, Gráca - Kotala, Vyčesaný, Kozačka, Bednář, Pihoň, Formánek, Václavík, Churý, Pastrňák, Křibík.