19.kolo, neděle 26.10.2008
Pardubice
3:2
Zimní stadion Třinec
Třetiny: 1:0, 2:0, 0:2  Branky a nahrávky: 16:12 Tomík (Výtisk), 20:44 Květoň (Peterek), 22:58 Polák (Květoň, Malec) – 40:25 Pucher (Somík), 49:28 Cetkovský (Píša, Pucher). Rozhodčí: Minář – Hlavatý, Tošenovjan. Vyloučení: 7:9, navíc Čáslava 10 minut osobní trest. Využití: 0:2. Diváci: 3387. Střely na branku: 40:35. Průběh utkání: 3:0, 3:2. Nejlepší hráči: David Květoň – Peter Pucher. 3387
Vojtek – Sekeráš, Výtisk, Seman, Malec, Vosátko, Andersons, Nikolov, Rangl – Tomík, Polanský, Kováčik – Květoň, Peterek, Martynek – Kanko, Moravec, Polák – Hašek, Kampl, Pavelek.
Lašák – Píša, Čáslava, Snopek, Štrbák, Nakládal, Havíř, Zukal, Šeda – Cetkovský, Pucher, Somík – Tvrdík, Divíšek, Pivko – Kolář, Koukal, Ondřej – Bláha, Semorád, Rákos.