Zklamaný Čacho: Pro náš výkon nemám omluvu. Mrzí mě to

25.02.2024 · Ondřej Kuchař
Prohru 2:5 na ledě posledního Kladna kousají Oceláři těžce. Za kabinu po utkání promluvil Viliam Čacho. Viditelně zklamaný ze sebe slova soukal těžko. "Musíme si to v kabině vyříkat," říkal autor jednoho z třineckých gólů.

Jak si vysvětluješ extrémně špatný vstup do utkání?

Upřímně nevím. První třetina ale byla od nás opravdu špatná. Tohle se nám nemůže stávat. Pro nás velké ponaučení. Opravdu se z toho musíme poučit. Pro náš dnešní výkon nemám omluvu. Mrzí mě to.

Takže jeden z nejhorších výkonů v sezoně?

Určitě. Nehráli jsme vůbec dobře. Všechna čest Kladnu, ale my sami jsme je posadili na koně. Oni to pak ale zvládli.

Podcenění soupeře?

Asi to bylo v našich hlavách. Musíme si to v kabině vyříkat, fakt se to nemůže stávat.

Ty jsi dal náš první gól, hodně šťastná trefa po odrazu o mantinel, že?

Je to tak. Jel jsem tam více méně jen napadat brankáře. Odrazilo se to ke mně. Gól potěší, ale nepomohl ničemu.

Za stavu 2:4 ještě šlo se zápasem něco udělat?

Do druhé třetiny jsme šli pořád s tím, že nic nevzdáváme. Že chceme s utkáním něco udělat, otočit ho. Nevyšlo to.