MISTR 2023/2024

WERK ARENA prochází rekonstrukcí

02.08.2023 · Klub
Podstatnou část sektorů E na hlavní tribuně třinecké WERK ARENY zakrývá v těchto dnech lešení, z důvodů stavebních úprav skyboxů a televizní lávky se omezení dotknou také President Cupu a přípravného utkání Ocelářů proti Kometě Brno. Sektory E zůstanou na tyto akce návštěvníkům nepřístupné.

Téměř deset let od zahájení provozu prochází třinecká WERK ARENA dosud největšími stavebními úpravami. Ještě před startem nové sezony dochází k rozšíření počtu sky boxů a s tím souvísející přesun původní TV místnosti a zázemí pro média do třetího technického patra arény.

"Reagujeme tak na zvýšený zájem našich partnerů, kterého si nesmírně vážíme. Stavební úpravou získame další dva sky boxy na lukrativních místech v aréně a zároveň věříme tomu, že drobnou přestavbu se startem nové sezony uvítají také zástupci médií. Poslední sezony jsme si uvědomovali, že kapacita jejich zázemí především v exponovaných zápasech nebyla dostatečná, i to se nyní změní k lepšímu," říká výkonný ředitel klubu Marek Chmiel.

Z důvodu této rekonstrukce nicméně v průběhu srpna návštěvníkům WERK ARENY zůstanou nepřístupná místa v sektorech E, jejichž podstatnou část aktuálně zakrývá lešení, a to včetně prostoru v ochozech za nimi. Týká se to především blížícího se President Cupu a také přípravného utkání Ocelářů proti Kometě Brno, které je na programu ve čtvrtek 24. srpna.

Majitelé permanentních vstupenek budou mít na toto utkání vstup do WERK ARENY zdarma. S ohledem na probíhající stavební úpravy budou ale permanentky platit pouze pro příchod do haly, ve všech dostupných sektorech si pak fanoušci mohou zvolit místo na tribuně zcela libovolně. Děkujeme za pochopení.

Veškeré stavební úpravy budou dokončeny před startem ostré sezony, na úvodní utkání Champions Hockey League (pátek 1. září) se švýcarským Rapperswilem už bude WERK ARENA v prozovu ve standardním režimu a bez omezení.