Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
MISTR 2023/2024
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Zakončeme sezonu společně: V úterý je v Radegastovně další Pub Quiz

21.05.2024 · Adam Sušovský
Hokejová sezona je za námi. Oceláři oslavili titul, o víkendu vyvrcholí také mistrovství světa. A to je ideální čas se znovu potkat v komunitě fanoušků v Třinci. Oceláři vás zvou na závěrečný Pub Quiz sezony, úvodní otázka padne v Radegastovně Pod Padákem v úterý 28. května v 17:30. Registrovat svůj tým můžete už nyní.

Dobré pivo, komunita nejvěrnějších fanoušků Ocelářů, spousta legrace a vědomostní soutěž k tomu!

Také na konci sezony se v Radegastovně Pod Padákem sejdeme při nelítostné bitvě o největší znalosti nejen z historie třineckého hokeje, ale pozor: Tentokrát i z mistrovství světa!

Oblíbený Ocelářský Pub Quiz udělá symbolickou tečku za zlatou sezonou, a vy můžete svůj tým do dalšího večera přihlásit a zahrát si třeba o to, čí stůl se bude bavit na náš účet. 

Další Ocelářský Pub Quiz odehrajeme v Radegastovně Pod Padákem v úterý 28. května od 17:30, registrovat svůj tým (maximálně 8 osob) i místo u stolu můžete závazně už nyní, a to na e-mailové adrese adam.susovsky@hcotrinec.cz. Registrace i účast v Ocelářském Pub Quizu je zdarma, ale pozor: Počet týmů je omezen kapacitou stolů v restauraci!

Do přihlášky prosím uveďte jméno a kontaktní informace na kapitána včetně telefonního čísla, a zároveň počet hráčů vašeho týmu (maximální počet osm). Tak abychom vás v Radegastovně zvládli usadit ke stolu, u kterého se budete cítit pohodlně. Jakmile vám registraci v odpovědi potvrdíme, jste ve hře. 

Rezervace stolu na vaše jméno bude v Radegastovně platná už hodinu před první otázkou našeho kvízu.

CO JE TO PUB QUIZ?

Pub Quiz, nebo-li hospodský kvíz, je celosvětově populární týmová vědomostní hra pocházející z Velké Británie. Jednotlivé týmy v průběhu večera odpovídají na vědomostní otázky moderátora a získávají body za správné odpovědi. Nejlepší tým (stůl) na konci získává hodnotné ceny, v našem případě za něj Oceláři zaplatí večerní útratu v Radegastovně. 

V průběhu kvízu je striktně zakázáno u stolu používat jakákoliv elektronická zařízení s přístupem na internet, encyklopedie nebo taháky. Rozhodují pouze znalosti vás a vašich přátel, správné odpovědi zaznamenáváte do našich předem připravených archů, porušení pravidel znamená automatickou diskvalifikaci.