Výhoda je pořád na naší straně, ví Jiří Polanský

06.04.2018 · Martin Stebel
Tohle byl pořádný kopec smůly! V závěrečných vteřinách třetí třetiny pátého semifinále puk z hole JIŘÍHO POLANSKÉHO po skrumáži už pomalu klouzal do branky, ale na poslední chvíli jej zastavil třinecký rodák ve službách Mountfieldu Filip Pavlík. Domácí nakonec urvali výhru v nastavení a snížili stav série. Přesto však Ocelář s číslem 23 před nedělní konfrontací věří v "happy-end" svého týmu.

O své gólové šanci těsně před koncem

"Cítil jsem, že to bylo na hokejce, ale selhal jsem. Snad každý hráč chce mít možnost rozhodnout zápas. Ale když to nevyjde, tak je to potom hrozná nálož. Ta prázdná branka mě teď bude strašit. To jsou okamžiky, které si zapamatujete. Můžete dát gólů a nahrávek kolik chcete, ale tohle jsou momenty, které se vám budou stále připomínat. Že jste to měl dát. Že to bylo čistě jenom na vás. Chtěl jsem se uvolnit, soustředit se jen na plácnutí puku. Devět z deseti pokusů to trefím, ale teď to prostě promáchnu. Kdyby to aspoň soupeři ťuklo do hole, že by si to tam srazil. Byla to souhra několika náhod, že to tam nespadlo."

O nedělní semifinálovém souboji s číslem šest

"Musíme se z toho do neděle nějak dostat. Před sérií by asi každý bral jet domů za stavu 3:2 a mít mečbol v ruce. Věřím, že výhoda je pořád na naší straně. Naposledy to bylo doma jenom o nás. Věřím, že předvedeme výkon jako dnes nebo v prvních třech zápasech a půjdeme do finále!"

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary