Nejlepším hráčem 11. týdne TELH obránce Marian Adámek

29.11.2021 · Redakce
Ve čtvrtek Oceláři klopýtli ve Zlíně a z ledu posledního týmu tabulky dovezli pouze bod za prohru po prodloužení. V domácím utkání proti Olomouci ale svěřenci trenéra Václava Varadi znovu ukázali svou sílu a proti dobře hrajícím kohoutům si došli pro vítězství 5:1. Nejlepším hráčem týmu byl zvolen obránce Marian Adámek.

1. místo Marian Adámek - 57,3 % hlasů

Po návratu z trestné lavice se zapojil do útočné akce a parádní přihrávkou se podepsal pod první gól nedělního zápasu z hole kapitána Petra Vrány. Celkově byl Marian Adámek na ledě u tří vstřelených branek, což mu v součtu s jedním hitem a dvěma bloky vyneslo šest bodů do Radegast indexu bojovníků.

2. místo Ondřej Kovařčík - 24,4 % hlasů

Na ledě Zlína se v čase 44:18 opřel do puku a svým třetím gólem v sezoně zařídil vyrovnání na 1:1. V neděli zase Ondřej Kovařčík ukázal, že si výborně rozumí s Andrejem Nestrašilem, když se podílel na obou trefách svého spolurháče. Už jen tři body tak staršího z bratrské dvojice Kovařčíků dělí od 100. bodovému zápisu v extraligové kariéře.

3. místo Andrej Nestrašil - 18,3 % hlasů

Ve čtvrtek mlčel, v neděli řádil. Útočník Andrej Nestrašil pokračuje ve sběru bodů a proti Olomouci svůj účet vylepšil o další dva. Na začátku třetí třetiny po šťastné teči zařídil rozhodující gól zápasu a vítězství pak zpečetil trefou do prázdné branky. Se čtyřmi střelami byl zkušený útočník také jedním z nejpilnějších střelců nedělního odpoledne.