Voženílek lituje: Byli jsme celý zápas lepší...

09.12.2022 · Adam Sušovský
Ani napotřetí v sezoně nedokázali třinečtí Oceláři porazit Motor. A to ani navzdory převaze, kterou si v domácím prostředí znovu dokázali vytvořit. Třinec padl po nájezdech 2:3 a novinářům po utkání odpovídal Daniel Voženílek.

Jak se ti hodnotí zápas, ve kterém jste měli navrch a stejně prohráli?

Je to pro nás nepříjemné. Víme, že jsme byli celý zápas lepší. Hlavně asi v první a druhé třetině. Já teď nevím, jestli to je slabost jen naše, nebo celého českého hokeje, ale my prostě nedáváme góly. A to ani v zápasech, ve kterých máme všechno: Čas v pásmu, střely, šance...

Motor dnes zase táhla dvojice Gulaš, Pech. Nejde je pohlídat?

My o jejich klíčových hráčích víme. Gulaš vypadal, že ho dnešní zápas baví. Sám nám dal gól a další se k němu přidali.

Budějovice dokázaly vyhrát i třetí vzájemný zápas sezony, v čem jsou tak nepříjemné?

Mají kvalitní systém, hrají obětavě a mají ty své klíčové hráče. My dnes byli lepší, měli jsme šance. Jenže ty proměnil Gulaš a Pech na druhé straně.

Bolí tě prohra s bývalým klubem o to víc?

Určitě. Hlavně vím, že první zápas sezony jsme měli vyhrát jednoznačně, v Budějovicích to před měsícem bylo o něco vyrovnanější a dnes to měl být z naší strany zase zápas na výhru. Jenže na kdyby se nehraje. Byli zase obětavější a porazili nás v nájezdech.