MISTR 2023/2024

Unikátní dresy Ocelářů z Bratislavy jsou v prodeji

21.02.2023 · Klub
Fanoušci Ocelářů, pozor! Edice exkluzivních dresů a dalších doplňků třinecké výpravy ze zápasu pod širým nebem v Bratislavě míří do prodeje, repliky originálních dresů třineckých hokejistů si můžete už nyní koupit na kamenné pobočce našeho fanshopu.

Ve fanshopu HC Oceláři Třinec si již nyní můžete zakoupit exkluzivní edici dresů, ve kterých třinečtí Oceláři nastoupili do utkání pod širým nebem v Bratislavě. Jejich design je inspirován historickými dresy třineckých hokejistů, kteří své zápasy pravidelně hrávali pod širým nebem až do konce sedmdesátých let.

Bílé dresy třineckých hokejistů, ve kterých zasáhli do úvodní třetiny utkání pod širým nebem v Bratislavě, jsou ve fanshopu k dispozici už nyní se jmenovkami třineckých hráčů, objednat si můžete také vlastní potisk.

K dispozici jsou repliky originálních dresů včetně vyšívaného prvku - loga Kaufland Winter Games 2023. Tedy úplně stejné dresy, v jakých naši hokejisté nastoupili do zápasu v Bratislavě. Dresy se jmenovkami vybraných třineckých hráčů jsou skladem i nyní, objednávat si přímo v kamenné pobočce ale můžete také dresy s vlastní jmenovkou a číslem, které vám ve fanshopu vyrobí na zakázku.

Do prodeje jdou už nyní také speciální kulichy a šály na motivy Kaulfand Winter Games 2023 na Tehelném poli, kde Oceláři u příležitosti víkendových oslav 100 let od založení hokejového klubu Slovan Bratislava v extraligovém duelu porazili Kometu Brno vysoko 6:1.

Už brzy budou ve fanshopu k dostání také speciální ušanky, ve kterých třinečtí hokejisté absolvovali předzápasové rozbruslení. Jejich prodej bude v limitovaném množství kusů spuštěn na začátku měsíce března.