Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
MISTR 2023/2024
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Soupeř nebyl lepší, ale šťastnější, tvrdí Vladimír Svačina

07.03.2016 · Martin Stebel, Veronika Martínková
Bojovali, snažili se, ale k úspěchu to bohužel nevedlo. Oceláři sice zlínského protivníka v úvodní bitvě výrazně přestříleli (33:19), jenže první bod stejně zůstal na straně domácích. Poměrně smolné utkání prožil VLADIMÍR SVAČINA, který se několikrát ocitl v nadějné pozici, ale skórovat se mu nepovedlo.

Vláďo, duel jste dobře rozehráli, ale na pozitivní výsledek to nestačilo...

Už je to trochu ohraná písnička, ale málo se tlačíme do branky. Kašík chytal výborně, ale musíme mu to znepříjemnit, mnohem víc se před něj cpát, aby střely neviděl. Je třeba být důraznější. Není možné, abychom z posledních tří zápasů měli jen jeden vstřelený gól. Je třeba se daleko víc rvát, jiná cesta není.

Hned zítra je na programu odveta, není tedy moc času smutnit a propadat skepsi...

Budeme mít rozbor u videa, musíme něco vymyslet. Nejlépe bude, pokud bychom znovu vedli, aby to Zlín nemohl zabetonovat, protože to jim jde dobře. Dnes to nebylo o tom, že Zlín byl lepším týmem, byli prostě o jeden gól šťastnější.

Jste u Ocelářů prvním rokem, nejste tedy zatížen minulostí, ale někteří vám před startem série neustále předhazovali minulé neúspěšné série proti Zlínu...

Nějakou bilanci z minulosti nikdo v kabině nevytahuje, moc kluků to asi na vlastní kůži nezažilo. Řekl bych, že když skončila éra Balaštíka, Lešky, Hamrlíka či Lešky, je Zlín trochu hokejovější. První lajna hraje famózně a obecně platí, že Zlín hraje jiný hokej než předešlé sezony. Rozhodně je ale můžeme porazit.


Jediná trefa Ocelářů pondělního měření sil. Po individuální akci se prosadil Jiří Polanský. foto: Zlínpress Jiří Zaňát