Oceláři odletěli k polárnímu kruhu, odpoledne hrají ve Švédsku

04.09.2022 · Adam Sušovský
Ve vítězné náladě a se třemi body na kontě vyrazili třinečtí Oceláři dnes brzy ráno k dalšímu utkání Champions Hockey League. Už v 15:05 nastoupí na ledě švédského týmu AIK Skellefta. Utkání můžete sledovat prostřednictvím streamu sázkových kanceláří.

Třinečtí Oceláři v pátek zvládli vstup do nového ročníku Champions Hockey League na výbornou, v domácím prostředí přehráli Belfast bez inkasované branky 4:0 a dnes by chtěli vytěžit další body na ledě silného švédského celku AIK Skelleftea. V novododé historii se tyhle dva týmy utkají ve vzájemném utkání vůbec poprvé.

Oceláři se na sever Evropy vydali netradičně až v den zápasu charterovým letem z Ostravy, na palubě letadla byli také jejich fanoušci. Ještě večer po utkání se celá výprava vrátí zpátky do České republiky.

Skelleftea patří mezi špičku švédské ligové soutěže, v minulé sezoně v základní části v ní obsadila třetí místo, ale pak přišel nečekaný konec už ve čtvrtfinále. Švédský celek hraje pravidelně také CHL, v minulé sezoně jej dokázala v osmifinále vyřadit po dvou zápasech pražská Sparta.

Utkání ve Švédsku začíná už v 15:05, sledovat jej můžete pomocí tradičního textového onlajnu nebo prostřednictvím streamu sázkových kanceláří. Zpravodajství z celého dne sledujte také na sociálních sítích klubu.

Účast Ocelářů v Lize mistrů byla podpořena z dotace Moravskoslezského kraje, ze které byla spolufinancována přeprava hráčů k venkovním utkáním.