Oceláři jdou podruhé do boje!

17.03.2010 · Adam Sušovský
P a r d u b i c e - Oceláři začali play-off famózně! V prvním utkání zdolali Pardubice 3:1 výborným taktickým výkonem. V dnešním zápase budou chtít na skvělý výkon navázat - buly druhého utkání je na programu v 18:10. UVNITŘ ČLÁNKU FOTO Z RANNÍHO ROZBRUSLENÍ.

Velmi sledovaná čtvrtfinálová série dnes zapíše svou druhou kapitolu. Té první vládli Oceláři, kteří poctivým výkonem podpořeným velkou obětavostí dokázali přetlačit favorizovaného soupeře.

I přes výkon potvrzený vítěznou tečkou je však stále na čem pracovat. "Je třeba ještě vylepšit defenzívu, Pardubice tam měly na můj vkus stále hodně šancí," uvedl na ranním rozbruslení lodivod třinecké střídačky Pavel Marek.

Rozbruslení před odvetným zápasem nepodstoupil kompletní kádr. "Někteří hráči jsou po včerejším obětavém výkonu potlučení, proto se ráno věnovali rehabilitaci," pokračoval stratég Marek.

Ten od dnešní odvety čeká náročnější zápas, který se však nebude od včerejšího příliš lišit. "Bude to mnohem těžší utkání, než to včerejší. Pardubice budou muset vyhrát. Myslím si, že se bude hrát ještě více z defenzívy," dodal kouč, který podle jeho slov nechystá výrazné rošády v sestavě.

Na ranním tréninku vládla po včerejším vítězném boji pochopitelně velmi dobrá nálada a bylo vidět, že si na dnešní zápas hráči věří. Všichni však stále stojí nohama na zemi: "Zítra se začíná od nuly a může být vše úplně jinak," zdůraznil bezprostředně po včerejším zápase střelec dvou branek Ladislav Kohn.

Utkání začíná v 18:10, sledovat ho můžete prostřednictvím textového on-line přenosu a video streamu na webu tv.hokej.cz. Další informace vám naše redakce přinese přímo z Pardubic bezprostředně po zápase.

Sestavy z úvodního zápasu:

HC Eaton Pardubice: Hašek – Nakládal, Havíř, Jillson, Kolář II, Píša, Kočí, Mitchell – Kolář, Koukal, Starý – Pineault, Cetkovský, Somík – Sýkora, Špirko, Pivko – Zohorna, Kousal, Rákos – Nahodil.

HC Oceláři Třinec: Hamerlík – Hrabal, Zíb, Malec, Seman, Cartelli, Lojek, Andersons, Platil – Růžička, Bonk, Kohn – Květoň, Peterek, Martynek – Polanský, Pospíšil, Kanko – Polák, Tomas, Balej.

Fotogalerie z ranního rozbruslení:

Peter Hamerlík je po včerejším výkonu ve velké pohodě.

Trenér Marek udílí hráčům pokyny pro další cvičení.

"Hehehehe, jsem ti říkal, že tě vymíchám," vtipkuje Petr Kanko.

Pospíšil s Květoněm přemýšlí nad provedením samostatného nájezdu.
Odehrané v 18:00 | Muži