MISTR 2023/2024

Na akci Pojď hrát hokej do Třince dorazilo 79 dětí!

17.01.2024 · Martina Sikorová
Super akce, spousta radosti! Náborová akce Pojď hrát hokej v rámci Týdne hokeje vyšla u Ocelářů na jedničku. První krůčky na ledě si v Mini WERK ARENĚ vyzkoušelo hned 79 kluků a holek, jednalo se tak o jeden z nejúspěšnějších ročníků!

Že bude na akci Pojď hrát hokej velká účast bylo zřejmé už dlouho před čtvrtou hodinou odpoledne, kdy do Mini WERK ARENY začaly v doprovodu rodinných příslušníků přicházet první děti.

Po vyplnění registrace a převzetí dárečků od třineckého klubu i Českého hokeje se kluci a holky přesunuli do prvního patra tréninkové haly, kde si mohli vyzkoušet střelbu tenisákem na hokejovou branku nebo si s mladými Oceláři zacvičit na tatami.

Rodiče si mezitím v klubovně vyslechli krátkou sportovní prezentaci nejen na téma, proč je dobré začít hrát hokej.

No a pak už přišlo na řadu to hlavní. První krůčky v bruslích. Na ploše si děti převzali trenéři a hráči deváté třídy a v Mini WERK ARENĚ bylo rázem pořádně veselo! S kluky i holkami se na ledě proháněl také Dráček Werkáček, překvapením pro všechny děti byla účast útočníka Vladimíra Draveckého. Své dovednosti navíc přišli ukázat také malí Oceláři.

Všechny fotky z akce Pojď hrát hokej si můžete prohlédnout po kliknutí ZDE