Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Martin Adamský: Do dalšího zápasu půjdeme se vztyčenou hlavou!

23.03.2018 · Martin Stebel
Šesté utkání Ocelářů a Dynama nepřineslo definitivní rozluštění tajenky o postupujícím do semifinále. Nadšeně bojující Pardubice si vynutily návrat do Třince, kde teprve v neděli poznáme dalšího semifinalistu Generali play off. Páteční souboj zhodnotil střelec úvodní branky hostů MARTIN ADAMSKÝ.

Utkání de facto rozhodla druhá část hry, kdy jste inkasovali hned třikrát...

Souhlasím. Ve druhé třetině jsme si zápas prohráli. Hokej je hra chyb a na druhé straně štěstí. Udělali jsme pár hrubek, které se nesmí opakovat. Do dalšího zápasu půjdeme se vztyčenou hlavou!

Navzdory výrazně nepříznivém stavu jste ve třetí části ještě příkladně zabojovali. Tohle by mohl být odrazový můstek směrem k neděli...

V extralize už hraji dlouho, ale takové skóre se snad nikdy nepovedlo otočit. Je fajn, že třetí dvacetiminutovku jsme neodevzdali, ale zabojovalo se až do konce. Dali jsme do toho hodně energie, povedlo se snížit, ale škoda vyloučených. Je moc dobře, že jsme nesklopili hlavy a dali jsme do toho maximum. Řekli jsme si, že třetí část chceme odehrát důstojně a připravit se na domácí zápas.

Co by mohlo být rozdílovým faktorem pro nedělní střetnutí číslo sedm?

Pro jednoho z nás to bude poslední zápas sezony, záleží, jak se k tomu postavíme. Máme našlapaný tým, doma musíme ukázat velké odhodlání. Už před začátkem série jsem říkal, že to bude na sedm zápasů. Rozhodující utkání doma, co víc si přát. Jenom ho vyhrát! Máme velkou sílu v publiku, doma se nám daří. Proto hurá do neděle!