Marian Adámek: Věřím, že příští zápas bude mnohem lepší

26.02.2021 · Martin Stebel
Po pětizápasové sérii výher přišel nezdar, Oceláři letos poprvé museli nechat body Hradci. Na východě Čech sice aktuální extraligoví lídři dvakrát vedli, nakonec ovšem slavil houževnatý soupeř. Páteční duel zhodnotil MARIAN ADÁMEK, jenž měl podíl na druhé trefě svého mužstva.

Bojovali jste do posledních vteřin, přesto body má soupeř. Jaký to byl duel?

Hrálo se vyrovnané utkání, hodně urputné, bojovalo se o každý puk. Bohužel se šťastným koncem pro soupeře.

Byl to už zápas, který měl blízko k tuhým soubojům ve vyřazovací části sezony?

Mělo to parametry play off, bojovalo se opravdu hodně. Musíme se poučit hlavně z přesilovek a z oslabení. Dnes jsme hned dvakrát inkasovali během hry ve čtyřech, což rozhodlo zápas. Tohle může být klíčové také během play off.

Hradec jste letos třikrát zdolali. Čekali jste, že soupeř dnes předvede tak zarputilý výkon, jelikož stále usiluje o elitní čtyřku?

Před play off do toho dává každý všechno, bojujeme o každý bod. Nerozhoduje, s kým hrajeme, porazit chceme každého a dáváme do toho vše. Hradec to po třetí brance dobře zavřel, nemohli jsme se pořádně usadit v pásmu. Několik příležitostí jsme si dokázali vytvořit, ale bohužel se nám nepovedlo srovnat. Šance tam byly, ale někdy to vyjde, někdy to prostě neklapne. Věřím, že příští zápas bude mnohem lepší.

Dnes v 18:00 | Jun.
HC Energie Karlovy Vary