Kacetl: Jsme naštvaní, tohle se nám nesmí stávat

20.01.2023 · Adam Sušovský, foto: Jan Pavlíček
S řadou absencí a hodně improvizovanou sestavou sahali Oceláři v Mladé Boleslavi prakticky až do konce minimálně po bodu, nakonec odtud odjíždějí s nulou. Utkání rozhodl jeden jediný gól v samotném závěru, bruslaři doma zvítězili 1:0. Hodně se po utkání zlobil třinecký brankář Ondřej Kacetl.

V Mladé Boleslavi jste prohráli 0:1 gólem v posledních vteřinách zápasu, jak se to bezprostředně po něm hodnotí?

Samozřejmě jsme naštvaní, protože jsme nezvládli konec. Tohle by se nám nemělo stávat, jsme zkušené mužstvo, které ví, jak má tohle hrát. Bohužel nám tam ale ujel hráč a dal gól...

Mrzí prohra o to víc, že rozhodl jeden jediný gól?

Samozřejmě to mrzí, protože jsme prohráli. Mohli jsme mít minimálně bod, v prodloužení udělat druhý. Bylo to vyrovnané utkání o jednom gólu, to jsme v posledních deseti minutách třetí třetiny dobře věděli. Štve nás to, že jsme to nezvládli.

Odchytal jsi dnes třetí zápas v řadě, i kvůli absenci Marka Mazance dostáváš v posledních dnech hodně prostoru: Jak se cítíš?

Jsem rád, že jsem dostal zápasy za sebou a že se dostanu do tempa.

Po dvanácti zápasech jste prohráli s Mladou Boleslaví, věděli jste o této sérii?

Nevěděli jsme o tom, tady se jde zápas od zápasu. Věděli jsme, že mají velmi dobré a bruslivé mužstvo. Škoda, že nám tam nic nepadlo, ale tyhle bilance my vůbec neřešíme.