Dorostence čeká jediný domácí dvojzápas skupin

16.09.2021 · Jakub Kotajny
Třetí a čtvrtý zápas sezony pro svěřence Marka Malíka přináší, po zápase na ledě Poruby, mladé Oceláře znovu pod Javorový. Po prohře v úvodu sezony proti Vítkovicím se třinecký dorost pomstil na Porubě, v nejbližší dvojici zápasů ale budou muset mladé pušky vylepšit svou statistiku domácích utkání. Nejprve se třinecký dorost postaví brněnské Kometě (čtvrtek od 17:30), v sobotu od 13:00 na ně vlítnou zlínští Berani.

HC Kometa Brno

Brněnská Kometa je v oblasti dorosteneckého hokeje tradičně velmi silným mančaftem. Není tak divu, že úvodní dva zápasy vyšly svěřencům Radka Bělohlava na jedničku. Hned v prvním střetnutí mladé hokejky z Brna rozstříleli Porubu 8:2, o tři dny později se ze svatostánku brněnského hokeje vraceli s výpraskem 0:7 přerovští Zubři. Společně s Vítkovicemi je to tak právě Kometa, kdo vévodí celé skupině Východ s šesti získanými body.

Je tedy jasné, že třetí zápas sezony pro Oceláře nebude vůbec jednoduchý a v tomto klání je bude moci podpořit ve čtvrtek od 17:30 ve WERK ARENĚ.

PSG Berani Zlín

Druhým soupeřem svěřenců Marka Malíka budou zlínští Berani. Jihomoravané jsou na tom z hlediska odehraných zápasů a získaných bodů stejně, jako Třinec. První klání odehráli Ševci na domácím ledě s Havířovem a po výhře 4:2 stoupali do horních pater tabulky soutěže. Ledová sprcha však přišla hned v dalším kole, kdy se Zlínu postavily Vítkovice a ostravské tribuny přihlížely vítěsztví domácích v poměru 6:2. Po dvou odehraných zápasech tak patří zlínským Beranům šestá příčka zejména díky skóre, jelikož tři body zatím získalo hned šest týmů.

Zápas třineckého dorostu s mladíky ze Zlína je naplánován na sobotní třináctou hodinu na ledě ve WERK ARENĚ.

Odehrané v 17:00 | Muži