MISTR 2023/2024

Dětský reportér zjišťoval: Zvládnou Oceláři zápas s Litvínovem?

17.11.2023 · Adam Sušovský
Na nedělní domácí utkání s Litvínovem zvou Oceláři celé rodiny s dětmi, více informací zjišťovali dětští reportéři ze Základní školy Mosty u Jablunkova exkluzivně v zákulisí WERK ARENY a kabině A týmu.

Pod dohledem přísného reportérského oka se v týdnu připravovali třinečtí Oceláři na náročný víkendový program, jehož ozdobou bude nedělní domácí šlágr s Litvínovem, na který si klub připravil bohatý doprovodný program pro děti.

Mladí reportéři Mikuláš Mucha a Inez Czepiecová ze Základní školy Mosty u Jablunkova přímo v kabině prvního týmu zjišťovali, jestli Oceláři zvládnou Litvínov porazit a naznačili, co si pro fanoušky Třince jejich spolužáci připravují. Na exkluzivní reportáž se můžete podívat už nyní.

Nedělní utkání je ve WERK ARENĚ věnováno dětem, ty nejmenší mají jako vždy vstup zadarmo. Dětem do 150 centimetrů mohou  rodiče koupit vstupenku za zvýhodněnou cenu 50 korun.

V útrobách WERK ARENY bude připravena fanzóna, kde děti v různých aktivitách mohou soutěžit o ceny věnované partnerem klubu, společností Kaufland. K dispozici tam budou mít děti také kartony a fixy, na které si mohou před zápasem namalovat transparent podporující Oceláře. Ty nejoriginálnější budou odměněny knihou Bez frází a bez jůtubu od oblíbeného dětského autora Dominika Landsmana.

Na atmosféře utkání se zároveň výraznou měrou budou podílet právě děti ze Základní školy Mosty u Jablunkova, které vytvoří vlastní kotel ve vyprodaném sektoru pod dohledem třineckých kotelníků.