Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
MISTR 2022/2023
MISTR 2023/2024
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Kacetl před Plzní: Věříme si, chceme další body

17.02.2021 · Martin Stebel
Navázat na úspěšné vystoupení na ledě Vítkovic a zapsat další tři body. To bude základní úkol svěřenců Václava Varadi a Marka Zadiny před vzájemným soubojem proti plzeňské Škodovce, která se v Třinci představí v rámci dnešního 45. kola Tipsport extraligy. "Plzeň to není jen Gulaš, je tam několik dalších velmi šikovných hráčů," uvědomuje si ONDŘEJ KACETL.

Nebyl to vůbec snadný úkol. Nastoupil do druhé třetiny, kdy jeho tým s Vítkovicemi prohrával. Svou misi ale splnil na jedničku - neinkasoval a výraznou měrou přispěl ke třem bodům: "Byl to vyrovnaný zápas, ve kterém mohly uspět obě strany. Přiklonilo se k nám štěstí, ale celkově to byla zasloužená výhra. Svůj výkon bych nehodnotil, nedostal jsem gól, ale vyzvedl bych hlavně spoluhráče, kteří hráli do obrany hodně obětavě."

Jeden z klíčových momentů moravskoslezského derby se zrodil ve třetí části, kdy třinecký brankář zlikvidoval trestné střílení vyhlášeného kanonýra Irgla: "Na Zbyňu se člověk nemůže dost dobře připravit, on má vícero variant, jak zakončit. Snažil jsem se držet nahoře, abych zmenšil střelecký úhel. Zbyňa chtěl skórovat mezi nohy, ale dal jsem tam vyrážečku, což ho zmátlo a puk jsem mu vypíchl."

Veškeré myšlenky nyní koncentruje ke středečnímu rivalovi. Do WERK ARENY zavítá tým plzeňských Indiánů: "Předpokládám, že by se mohl hrát rychlý hokej. Plzeň má množství šikovných hráčů. Nebude to jen o tom, uhlídat skvělého Gulaše, mají několik dalších hodně chytrých hráčů, kteří vedle Milana rychle rostou. Plzeň navíc umí velmi slušně přesilovky, bude to náročný soupeř. My si ale věříme a chceme další body."

K Ocelářům se připojil 17. prosince, v klubu tedy aktuálně působí přesně dva měsíce: "Přišel jsem v době, kdy se vyhrávalo, pak přišla horší série. Bylo to trochu nahoru-dolů, ale teď už jsme znovu na vítězné vlně. Nemůžu si vynachválit spolupráci s Kubou Štěpánkem, se kterým se znám už z Pardubic. Je to skvělý kluk, spolu nám to klape. Výborný je také Jarda Kameš, kterému vděčím, že mě kdysi dávno vytáhl do dospělého hokeje ve Znojmě. Je to výborný trenér, mám radost, že s ním mohu spolupracovat."