Partnerský klub Nadační fond President Cup Třinecké statistické okénko Klubový informační systém
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
MISTR 2020/2021
MISTR 2021/2022
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Oceláři se zápasem s Kometou zapojí ke kampani Movember - zapojte se i Vy!

19.11.2014 · Klub
K celosvětové kampani Movember se letos připojí Oceláři Třince akci nazvanou "Na Kometu s knírem". Vedení třineckého klubu připravilo pro fanoušky před i během nedělního zápasu s Kometou Brno celou řadu akcí, kdy mohou podpořit tuto mezinárodní akci proti rakovině prostaty.

Hráči třineckého klubu k utkání s Kometou nastoupí v růžových dresech speciální edice, které budou překvapením večera. Po zápase bude možné dresy vydražit na webových stránkách www. Sportovniaukce.cz a výtěžek bude věnován světové organizaci Movember Foundation, jejímž cílem je zlepšovat životy mužů postižených rakovinou prostaty.

Před samotným zápasem věnují hráči HC Oceláři Třinec symbolický šek v hodnotě 50.000 korun, který za "Nadační fond Muži proti Rakovině", převezme pan Marek Rejman, člen a zakladatel Nadačního fondu Muži proti rakovině, který vznikl za účelem aktivace mužů v boji proti onkologickým onemocněním.

Přímo pro fanoušky je připravena řada akcí. Již nyní až do nedělního zápasu mohou posílat fotografie se svým, případně namalovaným či nalepeným knírem na info@hcotrinec.cz a tyto fotografie bude klub zveřejňovat na webových stránkách klubu. Během zápasu s Kometou bude vylosován vítěz ze zaslaných fotografií, který po zápase přímo na ledové ploše získá od svého oblíbeného hráče dres ze speciální edice s jeho podpisem. Fanoušci, kteří na utkání s Kometou Brno v neděli 23. listopadu přijdou se svým, namalovaným či nalepeným knírem, získají při vstupu poukázku na jedno pivo od partnera klubu Radegast.

Fanoušci si před i během zápasu mohou nechat namalovat knír v různých provedeních na třech stanovištích od společnosti přímo ve WERK ARENĚ. Knírem budou ozdobeni i Cheerleaders, ochranka arény, kameramani, nebo hostesky. Trenérský a realizační tým budou mít během zápasu na svém saku a oblečení na podporu Movemberu speciální "Moustache" brože. A v přestávkové soutěži se bude střílet pukem na maketu Petera Hamerlíka, který také bude mít nalepený knír. Během nedělního utkání bude také oficiálně představen nový maskot HC Oceláři Třinec!

×
Dnes v 15:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
Rytíři Kladno