MISTR 2023/2024

Mladší dorostenci zdolali Opavu

28.10.2010 · Daniel Ježek
Jedenácté kolo extraligy mladšího dorostu proti sobě svedlo týmy z Opavy a Třince. Svěřenci Reného Muchy dokázali urvat všechny tři body, když vítěznou branku vsítil Jan Poruba necelé čtyři minuty před koncem závěrečné části.
11.kolo, čtvrtek 28.10.2010
Opava
3:4
Třetiny: 0:1, 0:2, 3:1  Branky a nahrávky: 51. Beneš (Machač), 57. Heider (Hon), 60. Rybka (Beneš) - 6. Kovařčík (Cienciala D., Kofroň), 29. Cienciala D. (Kocyan), 39. Poruba (Rykala), 56. Poruba (Pisarik). Vyloučení: 3:2, navíc Růžička (TRI) 10 min. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 50. Střely na branku: 22:28. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:4, 3:4.
Urbisch - Hlaváček, Hon, Slavík, Štrbík, Fajkus, Rohovský - Ondruch, Pražák, Heider, Beneš, Hula, Klapetek, Horák, Rybka, Machač.
Cieslar - Pisarik, Kocyan, Mičulka, Cienciala A., Flegr - Cienciala D., Růžička, Kovařčík, Poruba, Kofroň, Christov, Rykala, Petrák, Carbol