B19, sobota 9.3.2019
Havířov
6:1
Gascontrol Aréna
Třetiny: 3:1, 2:0, 1:0 - N 1:0  Branky a nahrávky: 7. Horváth (Szturc, Bárta), 11. Bárta (P. Kubíček, Horváth), 15. Szturc, 22. Makovec, 36. Szturc (Horváth), 41. Pavlačka, 64. Pavlačka (Moškoř) – 1. Kašpárek. Rozhodčí: Cabák - Hanzlík, Gančarčík. Vyloučení: 3:5, navíc Petrovský (TRI) osobní trest na 10 minut za nesportovní chování. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 118. Střely na branku: 31:19. Průběh utkání: 0:1, 6:1.
Nowak – Wlodara, Bílek, Dobeš, Kremnický, P. Kubíček, Puzoň – Žák, Pavlačka, Moškoř, Makovec, Kolat, Becher, Urbančík, Kusak, Szturc, Bárta, Horváth
Halouzka (21. Klimek) – Cienciala, Mošnička, Andrle, Bujak, Kyselý, Hrůzek – Pánek, Raszka, Przybyla, Šotkovský, Kašpárek, Petrovský, Gazur, Tomiczek, Procházka, Hykl