Juniorka veze z Přerova všechny čtyři body

17.11.2018 · René Sasyn
Oceláři nevstoupili do utkání nejlépe, když v desáté minutě inkasovali branku z hole Bienieka a po první třetině prohrávali 0:1. Třineckým se však povedlo v první polovině druhé třetiny zápas otočit zásluhou Štěpána Macháčka, Matouše Čmiela a Nica Geidla. Ve druhé polovině padl gól na obou stranách. Na té Třinecké zásluhou Davida Homoly a za domácí se prosadil Adam Hradil. Ve třetí třetině pojistil výhru hostů gólem v poslední vteřině Štěpán Macháček. O tom, že si mladí Oceláři odvezou domů také bod navíc, rozhodl v třiašedesáté minutě Nico Geidl.
18.kolo, sobota 17.11.2018
Přerov
2:5
Meo Aréna
Třetiny: 1:0, 1:4, 0:1 - N 0:1  Branky a nahrávky: 10. Bieniek (Zmeškal, Mašín), 34. Hradil (Dobša, Moučka) – 22. Macháček (Geidl, Konderla), 27. Čmiel (Michálek, Indrst), 33. Geidl (Matěj, Macháček), 40. Homola (Macháček), 60. Macháček (Geidl, Adámek), 63. Geidl (Matěj, Adámek). Rozhodčí: Škrobák - Bryška, Kučera. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 124. Střely na branku: 33:31. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:5.
Šimonů – Kopeček, Tischer, Takáč, Bieniek, Gréč, Moučka – Dobša, Hradil, Borot, Indrák, Krátký, Paťava, Zmeškal, Šimanský, Tarnoczy, Mašín, Kleniar, Pěcha.
Malík – Krzak, Šulák, Konderla, Adámek, Michálek, Homola – Havránek, Krč, Tománek, Indrst, Pastor, Wardas, Mikler, Geidl, Čmiel, Matěj, Macháček.