Šesté vítězství pro juniory!

07.03.2018 · Martina Sikorová
Zápas proti Litvínovu se pro Oceláře dlouho nevyvíjel příliš dobře. Svěřenci trenéra Muchy proti severočeskému soupeři dvakrát prohrávali, v obou případech ale dokázali najít odpověď. V čase 53:24 se jako třetí z třineckých hráčů prosadil Jan Kalus a Oceláři brali už šestou výhru v řadě.
C10, středa 7.3.2018
Litvínov
2:3
Zimní stadion Ivana Hlinky
Třetiny: 1:0, 0:1, 1:2  Branky a nahrávky: 3. Jícha (M. Havlík), 45. Vopat (M. Havlík, J. Dufek) – 25. Kaukič, 48. G. Radzienciak (Bartko, Kofroň), 54. Kalus (Bartko, Peterek). Rozhodčí: Kostourek - Beneš, Kotlík. Vyloučení: 7:6, navíc Bartoš (LIT) osobní trest na 10 minut za zásah do oblasti hlavy a krku. Využití: 0:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 87. Střely na branku: 22:42. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:3.
Š. Havlík – Urbánek, Franc, D. Havlík, M. Havlík, Bártek – Bečvář, Vopat, O. Dufek, Pecka, Jouza, Bartoš, Krsek, Jícha, J. Dufek
Loubal – Hrachovský, Krzak, G. Radzienciak, Marguš, Adámek, Bartko – Strakoš, Kaukič, Plitko, Mach, Kofroň, Przybyla, Peterek, Raška, Kalus, Papaj, Najsar, Molin