Junioři vezou z Čech jeden bod

09.01.2010 · Růžena Raszková
Ani druhé utkání v Čechách se mladým Ocelářům moc nepovedlo. Domácí po první třetině vedli 1:0. Ve druhé dvacetiminutovce třinečtí junioři otočili zápas, ale Litvínovu se podařilo v poslední třetině vyrovnat. Protože prodloužení rozuzlení nepřišlo. Následovaly samostatné nájezdy, ve kterých byli úspěšnější domácí, kterým mladí Oceláři nakonec podlehli 2:3.
III., sobota 9.1.2010
Litvínov
3:2sn
Zimní stadion Litvínov
Třetiny: 1:0, 0:2, 1:0 - 0:0 - 1:0  Branky a nahrávky: 14.Mackal (Zavřel), 41. Přeučil (Smolka, Matai), 65. Bíza rozhodující samostatný nájezd - 36. Roupec (Mičulka), 40. Hegyi (Chvostek, Špaček) . Vyloučení: 13:15, navíc Čejka (LIT) 5+20 min hrubost, Přeučil (LIT) 25 min hrubost + 5+25 min, Martyčák (TRI) 10 min ZHK, Mičulka (TRI) 10 min NESP, Bajtek (TRI) 25 hrubost, Toman J. (TRI) 5+20 min hrubost . Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 125. Střely na branku: 45:27. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2.
Nechvátal - Hora, Kabeláč, Kousalík, Havelka, Čejka, Bittner, Eminger, Ejem - Mackal, Šrámek, Jurčík, Matai, Smolka, Račuk, Hotový, Zavřel, Švarc, Černý, Bíza, Přeučil.
Boška - Roupec, Pavlík, Rajnoch, Chvostek, Špaček, Toman J. - Hegyi, Mičulka, Číhal, Böhm, Rufer, Marosz, Faxa, Martyčák, Rapáč, Toman M., Bajtek, Palička.