Starší dorostenci nadělili desítku Vítkovicím!

11.10.2014 · Martina Sikorová
Třinečtí mladíci pokračují ve skvělých výkonech, což dnes potvrdili také na ledě Vítkovic. Oceláři si už v první třetině vytvořili dvoubrankové vedení, ve druhé přidali tři branky a debakl zakončili pětigólovým přídělem v závěrečné periodě. Pět bodů si za dvě branky a tři asistence připsal Jan Poruba, dvakrát se prosadili také David Kofroň a Matěj Mach.
12., sobota 11.10.2014
0:10
ČEZ aréna Ostrava
Třetiny: 0:2, 0:3, 0:5  Branky a nahrávky: 10. Bartko (Poruba), 15. Kofroň (Stuchlík, Roman), 26. Mach (Haman, Sztwiertnia), 31. Poruba (Kaukič), 35. Mach (Imrich), 46. Hladonik (Haman, Kaukič), 47. Kofroň (Adámek), 49. Haman (Poruba), 51. Sztwiertnia (Poruba, Stuchlík), 55. Poruba (Mach). Rozhodčí: Šutara - Řezáč, Bujda. Vyloučení: 4:1. Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 120. Střely na branku: 17:40. Průběh utkání: 0:10.
Daňa – Gabrhelík, Veřmiřovský, Štěpánek, Šendera, Halška, Krčmář, Slíž, Bartek – Raška, Gřesík, Malina, Maxner, Toman, Vondál, Bernát, Slánský, Stupka, Danielčak, Hartmann, Šala
Loubal – Hrachovský, Valíček, Haman, Radzienciak, Adámek, Imrich, Bartko – Stuchlík, Kaukič, Mach, Flok, Kofroň, Poruba, Matějka, Hladonik, Sztwiertnia, Roman