Junioři otočili vývoj utkání v Budějovicích, nakonec však prohráli 4:2

20.09.2013 · Luboš Olszar
Třinecká juniorka dnes sehrála duel v Budějovicích, ve kterém se do vedení dostali brzy Jihočeši, avšak do závěrečné sirény první třetiny Oceláři otočili vývoj zápasu na 1:2. Další obrat však poté předvedl také domácí tým, a toto manko již Třinečtí nedokázali smazat.
5.kolo, pátek 20.9.2013
České Budějovice
4:2
Třetiny: 1:2, 1:0, 2:0  Branky a nahrávky: 7. Brabec (Bílek), 37. Pašek (Bílek), 55. Ciboch (Březina), 60. Záhora – 13. A. Kofroň (Kasala), 18. M. Kovařčík (Kofroň, O.Kovařčík). Rozhodčí: Hejduk - Polák, Kotlík. Vyloučení: 5:4, navíc Heider (TRI) 10 minut OT. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 73. Střely na branku: 32:27. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 4:2.
Gába – Škopek, Janásek, Břečka, Kohút, Piegl, Malovec, Zet – Salák, Prokeš, Pašek, Záhora, Michálek, Ciboch, Vácha, Březina, Krátoška, Suchánek, Bílek, Brabec, Ruda.
Svoboda – Běhal, Zahradníček,, Hurtík, Matyáš, Heider, Valíček – Pěnčík, Franek, Vyčesaný, Kofroň, Ižacký, Kovařčík M., Kasala, Motloch, Ohera, Křibík, Kovařčík O., Bartoň, Jaroš.