Junioři vezou po přestřelce v Pardubicích tři body!

02.03.2013 · Tomáš Golasowski
Třinecká juniorka jela do Pardubic s jasným cílem, získat tři body a odskočit soupeřům v tabulce. Obojí se jim povedlo, když v divokém zápase, ve kterém vedli a poté o vedení přišli, nakonec porazili mladíky z Pardubic. Nejvíce vyčníval kanonýr Filip Bajtek, který si připsal celkem pět kanadských bodů za čistý hattrick a dvě asistence.
40, sobota 2.3.2013
Pardubice
4:6
ČEZ aréna
Třetiny: 1:1, 1:2, 2:3  Branky a nahrávky: 7. Chmelař (Veselý), 39. Škvor (Starý, Vachutka), 41. Veselý (Půhoný, Škvor), 43. Chmelař (Petira) - 10. Kindl (Pisarik), 25. Hurtík (Franek, Bajtek), 38. Matuš (Franek, Bajtek), 51. Bajtek (Matuš), 54. Bajtek (Matuš, Běhal), 60. Bajtek (Kindl). Rozhodčí: Michal Hrubý - Lukáš Kajínek, Lukáš Podrazil. Vyloučení: 8:5 z toho Půhoný a Starý (oba PCE) 10 minut. Využití: 0:3. V oslabení: 1:0. Diváci: 70. Střely na branku: 53:34. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 4:3, 6:4.
Jeschke – Škvor, Petira, Havel, Chmelař, Vácha, Půhoný, Robertson, Vachutka, Březina, Lenoch, Starý, Veselý, Zelinger, Havlík, Poulíček, Schneider, Řezníček, Moravec.
Šimboch – Běhal, Pisarik, Bajtek, Kasperlík, Mach, Žvatora, Kindl, Valíček, Ohera, Hurtík, Vyčesaný, Franek, Juhász, Matuš, Kasala, Diviš, Foltýn, Jaroš.