Kohouti si odvážejí z Třince všechny body

22.02.2010 · Růžena Raszková
V dnešním 15. kole nadstavbové části Extraligy staršího dorostu ve Werk aréně hostili Oceláři stejně staré hokejisty z Olomouce. Ve vyrovnaném utkání se štěstí přiklonilo k hostům, když olomoucký Brada v 56. minutě rozhodl o dnešním fotbalovém výsledku 1:2.
II.A, pondělí 22.2.2010
1:2
Třetiny: 0:0, 1:1, 0:1  Branky a nahrávky: 37. Kalus (Číhal) - 35. Minařík (Schejbal), 56. Brada (Konečný, Husák). Vyloučení: 6:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 79. Střely na branku: 24:36. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:2.
Chvostek - Bezuška P., Macháček, Kurzok, Sklenář V., Repe, Teper, Běhal - Faksa, Šebek, Ižacký, Labaj, Glos, Bumbál, Matuš, Barnošák, Kalus, Franek T., Franek D., Číhal.
Lukáš - Ziegler, Minařík, Ostřanský, Hanl, Koutský - Kebza, Němec, Novotný, Lyzák, Kostelník, Konečný, Jergl, Zítka, Hes, Zona, Brada, Brandýs, Schejbal.