33.kolo, neděle 14.12.2008
Pardubice
6:4
Duhová aréna
Třetiny: 0:1, 2:2, 4:1  Branky a nahrávky: 21:07 Blažek (Somík), 22:42 Koukal (Kolář I), 41:08 Koma (Píša, Starý), 44:27 Pivko (Čáslava, Divíšek), 56:19 Koma (Kolář, Píša), 59:59 Starý – 4:12 Malec (Polanský, Kanko), 30:40 Balej (Výtisk), 37:20 Polák (Sekeráš, Polanský), 45:52 Peterek (Moravec). Rozhodčí: Fraňo – Kalivoda, Charvát. Vyloučení: 5:7, navíc Malec (Třinec) 10 minut osobní trest. Využití: 3:1. Diváci: 7845. Střely na branku: 46:32. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:3, 4:3, 4:4, 6:4. Nejlepší hráči: Jaroslav Koma – Jiří Polanský. 7845
Růžička – Snopek, Čáslava, Koma, Havíř, Píša, Kolář II – Cetkovský, Divíšek, Pivko – Kolář I, Koukal, Starý – Tvrdík, Blažek, Somík – Hašek, Rákos, Klejna.
Čechmánek – Vosátko, Gureň, Seman, Malec, Sekeráš, Výtisk, Lojek, Andersons – Balej, Piecha, Moravec – Květoň, Peterek, Martynek – Kanko, Polanský, Polák – Zeliska, Hampl, Pavelek.