MISTR 2023/2024

Všichni v jednom týmu: Malí Oceláři spojili síly s Frýdkem a Kopřivnicí

20.06.2023 · Martina Sikorová
Hráči čtvrté třídy navázali na úspěšné sportovní odpoledne s hokejisty Frýdku-Místku a o pár týdnů později si celou akci zopakovali. Tentokrát navíc za účasti hráčů Kopřivnice.

Sportovní den s názvem Všichni v jednom týmu tentokrát hostil Frýdek-Místek, kam se mladí Oceláři vydali vlakem. Všechny týmy se setkaly v tamní sokolovně, kde byli hráči rozlosováni do jednotlivých mužstev. Klubové barvy ale hráčům zůstaly. Hokejisté Třince oblékli červená trička, Frýdku-Místku patřila bílá a Kopřivnici žlutá.

Následoval přesun do Dožínkového areálu, kde si hráči otestovali spolupráci v týmech. Na trati na ně čekala řada úkolů v podobě opičí dráhy, ošetření kamaráda v lese nebo navigování spoluhráče, který měl oči zakryté šátkem. Na konci dne pak všichni malí hokejisté dostali památeční medaile. Celou akci si navíc nenechali ujít ani dva maskoti - třinecký Dráček Werkáček a frýdecko-místecký Freddy.

"Cílem celé akce bylo spojit hráče do jednoho týmu, ve kterém měli vzájemně spolupracovat, poznat se a vytvořit nová kamarádství napříč kluby. Věřím, že na tento den nikdo nezapomene, protože jsme museli týmy stahovat z lesů. Začalo příliš pršet a do toho hromy a blesky. Kluci byli celý mokří a náramně si to užívali při každém skoku do kaluže," komentoval úspěšný den hlavní trenér 4. třídy Ocelářů Filip Ohera.