Partnerský klub Nadační fond President Cup
MISTR 2010/2011
MISTR 2018/2019
Pohár prezidenta 2010/2011
Pohár prezidenta 2014/2015
Werk Arena Rozpis ledu Fanshop

Tréninková výzva pro mladé hráče Ocelářů!

24.03.2020 · Klub
Netradiční doba si žádá netradiční řešení. Vzhledem k tomu, že vládní nařízení ohledně zákazu volného pohybu osob apod. byla rozšířena minimálně do 1.dubna, přicházíme se soutěžní výzvou pro hráče 5. – 9. tříd HC Oceláři Třinec.

Už teď najdete individuální plány pro každou ze zmíněných kategorií včetně dorostu a juniorů ZDE.

Součástí aktuální individuální přípravy mladých Ocelářů je však i soutěžní výzva, na které se spolupodílejí kondiční trenérka Iveta Kochová a sportovní manažer třinecké mládeže Jiří Juřík.

"Vzhledem k aktuální situaci okolo koronaviru nemůžeme trénovat společně. A protože nevíme, jak dlouho budou vládní bezpečnostní nařízení a doporučení trvat a hráči se musí nějak udržovat, připravili jsme jim tréninkový plán včetně jednotlivých cviků. A aby vás to i bavilo, rozhodli jsme se to pojmout hravou formou v podobě soutěže, kdy nejlepšího hokejistu z každé třídy po závěrečném vyhodnocení odměníme hodnotnou cenou," vysvětluje Juřík.

A o co ve zmíněné tréninkové soutěžní výzvě půjde? V tabulce najdete uvedený seznam deseti disciplín, podle kterého si mladí Oceláři každý den v termínu od 26. března do 17. dubna zacvičí, své výsledky ohodnotí podle připraveného bodového hodnocení a zapíší je do připravené tabulky. Tu najdete ke stažení níže u jednotlivých kategorií. Na závěr už pouze stačí poslat do večera 17. dubna vyplněný formulář na e-mailovou adresu svého trenéra.

„Než začnete cvičit, nezapomeňte na minimálně 15 minutové zapracování, tedy rozcvičku, a zahřátí celého těla. Buďte prosím poctiví, jste sportovci a děláte to jen a jen pro sebe,“ uzavírá Juřík, podle kterého si mladí hráči Ocelářů mohou v tomto období vyzkoušet úplně stejný model přípravy, jaký mají například profesionální hráči, kteří se chystají na novou sezonu individuálně.

Tabulky pro zápis výsledků ke stažení

5. třída

6. třída

7. třída

8. třída

9. třída

Disciplíny a jejich bodové hodnocení

Síla

Kondice

Protažení