MISTR 2023/2024

Tisková konference klubu s fanoušky v zádech!

22.08.2023 · Adam Sušovský
Vstříc novým výzvám a sportovním zážitkům toužíme vyrazit i s našimi fanoušky v zádech. Oficiální tisková konference klubu HC Oceláři Třinec proběhne ve středu 30. srpna v 16:00 v Kině Kosmos v Třinci a zúčastnit se ji můžete i vy. Součástí odpoledne bude premiéra krátkometrážního snímku ze zákulisí Winter Game zápasu v Bratislavě, slavnostní představení dresů pro novou sezonu a otevřená diskuze fanoušků s vedením klubu.

Čtyřmi mistrovskými tituly v řadě píší třinečtí hokejisté mimořádný sportovní příběh.

Na prahu nové sezony ale před nimi stojí další výzvy a nové sportovní zážitky. Vstříc k nim by Oceláři rádi vyrazili s podporou svých fanoušků v zádech, už od začátku!

A proto bude oficiální tisková konference klubu před startem sezony poprvé otevřená veřejnosti.

ve středu 30. srpna v 16:00 předsaví na pódiu Kina Kosmos vize, cíle a plány Ocelářů do nové sezony Tipsport extraligy a Champions Hockey League prezident klubu Ján Moder, viceprezident Jan Czudek, sportovní ředitel Jan Peterek, hlavní trenér Zdeněk Moták a kapitán úřadujících šampiónů Petr Vrána

Součástí oficiálního zahájení nové hokejové sezony bude premiéra krátkometrážního dokumentu ze zákulisí jedinečného utkání pod širým nebem v Bratislavě, oficiální představení dresů Ocelářů pro novou sezonu a hlavně: Otevřená diskuze!

Ptát se představitelů klubu tentokrát nebudou jen novináři a televizní štáby. Své slovo, které bude mít váhu, dostanou také naši příznivci. A to v otevřené debatě, ve které se i vy můžete zeptat na vše, co vás kolem dění v zákulisí Ocelářů zajímá.

Vstup na oficiální tiskovou konferenci klubu je zdarma. Účast je omezená pouze kapacitou sálu, která činí 350 diváků.

Brány Kina Kosmos se otevřou v 15:00.