Tatry, den třetí: Oceláři na vodě

15.06.2022 · Redakce
Kondiční soustředění na Slovensku se přehouplo do své druhé poloviny. A přestože v Nízkých Tatrách panovalo ve středu nádherné počasí, suché oblečení na konci tréninkového dne nezůstalo téměř nikomu.

V devět hodin ráno hráči nastoupili do klubového autobusu a z Mikulášské chaty se přesunuli o pár desítek kilometrů níže do Závažné Poruby, kde na venkovním hřišti absolvovali další trénink.

Po něm na hřiště putoval i fotbalový míč, hráči se rozdělili na dvě skupiny a rozdali si to v krátkém zápase, ve kterém zvítězil tým okolo Erika Hrni a Vladimíra Draveckého.

Ze Závažné Poruby se pak tým přesunul do areálu vodních sportů v Liptovském Mikuláši. Tam si všichni vyfasovali neoprény, helmy a pádla a šlo se raftovat. Po první opatrné jízdě se hráči i členového realizačního týmu ponořili do teambuildingu naplno a místo člunů se kanál sjížděl třeba i na nafukovacích kolech. “Myslím, že to bylo to super. Taková změna. Trošku si vyzkoušet jiný sport a zjistit, jaké to mají ti sportovci. Užili jsme si to všichni. Trochu jsme se promočili, byla zima, takže fakt sranda,” hodnotí akci obránce Marian Adámek.

Oceláři si totiž rafty vyzkoušeli se vším všudy a teplotu vody v kanále si otestovali na vlastní kůži. “Asi chtěli, ať si to trochu vyzkoušíme, jak se překlopíme. Takže nás tam navedli do toho jezu nebo splavu a vždycky nás to otočilo. Někteří to schytali míň, někteří víc a někdo se pak z toho nemohl dostat, tak byla sranda.”

Dnes v 17:30 | Jun.
HC Kometa Brno