Sedmáci ovládli turnaj v Bellinzoně

02.04.2023 · Martina Sikorová
Hráči sedmé třídy zazářili na turnaji ve Švýcarsku. Základní skupinou prošli svěřenci trenéra Miroslava Macháčka bez zaváhání a ve finále pak přehráli i pražskou Hvězdu.

Turnaj v Bellinzoně odstartoval v pátek 31. března, mladí Oceláři do něj poprvé zasáhli až o den později. V rámci základní skupiny čekala na třinecké hokejisty čtveřice zápasů proti Fribourgu, Curychu, domácímu mužstvu a švýcarskému výběru ZAS. Každé utkání trvalo 2 x 15 minut, přičemž výsledek jednotlivých poločasů se počítal zvlášť.

Mladí Oceláři v základní skupině inkasovali pouze jediný gól a s přehledem si zajistili postup do nedělního finále. V něm Třinec vynuloval pražskou Hvězdu a vybojoval zlato.